Repti planet zářivka fluorescent uvb 5.0 75cm 25w

Repti planet zářivka fluorescent uvb 5.0 75cm 25w

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Terarijní technika
Dodavatel:Repti Planet
Cena:439.00 Kč

Optimální intenzita UVB záření napomáhá k přeměně vitamínu D3, který zajišťuje vstřebávání vápníku. UVB záření je součástí slunečního záření, které je důležité pro zdraví terarijních zvířat a zabraňuje metabolickým onemocnění. Ideální pro všechny tropické a subtropické plazy Optimální úrovně UVB, napodobuje stinná prostředí deštných pralesů a tropických oblastí Efektivní až do 30 cm (minimální doporučená vzdálenost od zdroje je 10 cm) Poskytuje potřebné UVB paprsky pro optimální metabolismus vápníku Obsahuje UVA záření, které podporuje aktivitu, chuť k jídlu a reprodukční chování REPTI PLANET UVB 5.0 nevyzařují dostatek tepelného a světelného záření. V případě potřeby kombinujte s výhřevnými a světelnými žárovkami (např. Repti Planet Infrared Heat, Daylight Basking Spot, Daylight Frosted, Daylight Neodymium, Far Infrared Heat nebo Night Heat).  


 • Rostlina exo terra abuliton malá 40 cm
  Rostlina exo terra abuliton malá 40 cm

  Plastová rostlina do terária. Umělá tropická rostlina, která je přesnou kopií živých rostlin.  Tyto rosliny jsou jednoduché na údržbu, vypadají..

  179.00 Kč
 • Rostlina exo terra ficus střední 55 cm
  Rostlina exo terra ficus střední 55 cm

  Plastová rostlina do terária. Umělá tropická rostlina, která je přesnou kopií živých rostlin.  Tyto rosliny jsou jednoduché na údržbu, vypadají..

  269.00 Kč
 • Rostlina exo terra abuliton střední 55 cm
  Rostlina exo terra abuliton střední 55 cm

  Textilní rostlina do terária. Umělá tropická rostlina, která je přesnou kopií živých rostlin.  Tyto rosliny jsou jednoduché na údržbu, vypadají..

  269.00 Kč
 • Rostlina exo terra ficus velká 70 cm
  Rostlina exo terra ficus velká 70 cm

  Textilní rostlina do terária. Umělá tropická rostlina, která je přesnou kopií živých rostlin.  Tyto rosliny jsou jednoduché na údržbu, vypadají..

  369.00 Kč
 • Rostlina exo terra dripping plant malá
  Rostlina exo terra dripping plant malá

  Rostlina Exo Terra Dripper je rostlina reálného vzhledu, která byla navržena s ohledem na přirozené chování plazů při pití vody. Stojatá voda není..

  1499.00 Kč© 2020 Kvalitní krmení, granule i konzervy za rozumné ceny.