Pelíšek ROGZ Trendy Brown Bones 52cm

Pelíšek ROGZ Trendy Brown Bones 52cm

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pelíšky, přepravky, klece a boudy
Cena:742.9 Kč

Měkký, pohodlný pelíšek s oboustraným polštářkem. Pohodlný designový pelíšek pro malé psy ROGZ TRENDY PODZ je však vhodný pro malé psy a také pro malá štěňata. Svým designem se hodí do každé domácnosti a Váš mazlíček v pelíšku nalezne maximální pohodlí a bezpečí. Psí pelíšek ROGZ TRENDY PODZ je určený pro malá a toy plemena psů, jako je například Čivava nebo Jorkšíry, ale své chvíle odpočinku v něm mohou trávit také štěňata malých a středně velkých psů. Svým nápaditým vzorem je tento pelech vhodný do jakéhokoliv interiéru a působí jako luxusní designový doplněk výbavy Vašeho domácího mazlíčka. V pelíšku je oboustranná matrace s jednou stranou z příjemného plyše. Velikost: 52 x 38 x 25 cm


 • Pelíšek DOG FANTASY plastový tmavě modrý 49cm
  Pelíšek DOG FANTASY plastový tmavě modrý 49cm

  Oválný plastový pelíšek s větracími otvory ve spodní části. Velikost: 49 x 36 x 17,5 cm...

  214.0 Kč
 • Pelíšek ROGZ Spice Podz Indigo Bones L
  Pelíšek ROGZ Spice Podz Indigo Bones L

  Vysoce kvalitní měkký pelíšek s motivem kosti. Vhodný pro psy velkých plemen. ROGZ SPICE PODZ jsou velmi pohodlné psí pelíšky určené pro malé i..

  1892. Kč
 • Pelíšek ROGZ Spice Podz Pink Bone S
  Pelíšek ROGZ Spice Podz Pink Bone S

  Vysoce kvalitní měkký pelíšek s motivem kostiček. Vhodný pro psy malých plemen. ROGZ SPICE PODZ jsou velmi pohodlné psí pelíšky určené pro malé i..

  1156. Kč
 • Pelíšek ROGZ Spice Podz Pop Art S
  Pelíšek ROGZ Spice Podz Pop Art S

  Vysoce kvalitní měkký barevný pelíšek s motivem kostí. Vhodný pro psy malých plemen. ROGZ SPICE PODZ jsou velmi pohodlné psí pelíšky určené pro..

  1156. Kč
 • Pelíšek ROGZ Trendy Brown Bones 52cm
  Pelíšek ROGZ Trendy Brown Bones 52cm

  Měkký, pohodlný pelíšek s oboustraným polštářkem. Pohodlný designový pelíšek pro malé psy ROGZ TRENDY PODZ je však vhodný pro malé psy a také..

  742.9 Kč
 • Pelíšek ROGZ Trendy Brown Bones 43cm
  Pelíšek ROGZ Trendy Brown Bones 43cm

  Měkký, pohodlný pelíšek s oboustraným polštářkem. Pohodlný designový pelíšek pro malé psy ROGZ TRENDY PODZ je však vhodný pro malé psy a také..

  610.7 Kč© 2019 Kvalitní krmení, granule i konzervy za rozumné ceny.