Pelíšek ROGZ Spice Podz Pink Bone S

Pelíšek ROGZ Spice Podz Pink Bone S

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pelíšky, přepravky, klece a boudy
Cena:1156. Kč

Vysoce kvalitní měkký pelíšek s motivem kostiček. Vhodný pro psy malých plemen. ROGZ SPICE PODZ jsou velmi pohodlné psí pelíšky určené pro malé i velké psy.  Jsou ušité z kvalitního RipStop nylonu, který je odolný proti poškrábání drápky a zároveň pohodlný při odpočinku Vašeho psa ve svém volném čase. Výplň z dutého vlákna, nepohlcuje pachy a tím nepodněcuje psa ke škrábání. Svými designovými vzory se hodí do každého interiéru. Potah matrace i ohrádky se zapínáním na zip lze snadno sundat a vyprat v pračce při jemném praní na 30 °C. Údržba čistého pelíšku je díky tomu velmi snadná.   RipStop úprava materiálu – tato úprava materiálu vyniká výjimečnou odolností proti mechanickému poškození. Díky mřížkování se výrazně zvyšuje pevnost a odolnost proti protržení. Dojde-li přesto k poškození materiálu, úprava RipStop zabraňuje dalšímu samovolnému trhání. Velikost: 56 x 35 cm x výška 22 cm.


 • Pelíšek ROGZ Spice Podz Pop Art S
  Pelíšek ROGZ Spice Podz Pop Art S

  Vysoce kvalitní měkký barevný pelíšek s motivem kostí. Vhodný pro psy malých plemen. ROGZ SPICE PODZ jsou velmi pohodlné psí pelíšky určené pro..

  1156. Kč
 • Pelíšek ROGZ Trendy Brown Bones 43cm
  Pelíšek ROGZ Trendy Brown Bones 43cm

  Měkký, pohodlný pelíšek s oboustraným polštářkem. Pohodlný designový pelíšek pro malé psy ROGZ TRENDY PODZ je však vhodný pro malé psy a také..

  610.7 Kč
 • Pelíšek ROGZ Trendy Pink Bones 43cm
  Pelíšek ROGZ Trendy Pink Bones 43cm

  Měkký, pohodlný pelíšek s oboustraným polštářkem. Pohodlný designový pelíšek TRENDY PODZ je vhodný pro malá plemena psů, ale i některé kočky..

  610.7 Kč
 • Pelíšek SCRUFFS ECO Donut přírodní S
  Pelíšek SCRUFFS ECO Donut přírodní S

  Fleecový pelíšek s měkkou výplní. Na Scruffs® Eco pelechy jsou použity potahy vyrobené z extra měkkého, teplého a příjemného fleecu, který je..

  412.4 Kč
 • Pelíšek SCRUFFS ECO Donut přírodní L
  Pelíšek SCRUFFS ECO Donut přírodní L

  Fleecový pelíšek s měkkou výplní. Na Scruffs® Eco pelechy jsou použity potahy vyrobené z extra měkkého, teplého a příjemného fleecu, který je..

  742.9 Kč
 • Pelíšek SCRUFFS Thermal Box Bed černý 60cm
  Pelíšek SCRUFFS Thermal Box Bed černý 60cm

  Teplý pelíšek s termoizolační výplní.   Thermal pelechy jsou vyrobeny za použití celistvé konstrukce, která poskytuje lepší podporu a..

  577.6 Kč© 2019 Kvalitní krmení, granule i konzervy za rozumné ceny.