Lososový olej beaphar - salmon oil 430 ml

Lososový olej beaphar - salmon oil 430 ml

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Beaphar
Cena:299.00 Kč

Beaphar lososový olej je chutným doplňkem stravy pro psy, který napomáhá trávení. Lososový olej obsahuje mastné kyseliny Omega 3 (24%) a Omega 6 (6%), které pomáhají zajistit zdravé srdce a krevní oběh. Lososový olej udržuje pružné klouby a dodává energii. Lososový olej se doporučuje jako zdroj energie pro energické psy se zvýšenou aktivitou (např. sportovní psy). Složení: lososový olej.  Analytické složky: hrubé oleje a tuky 97%, antioxidanty Krmný návod/den: malí psi 7,5 ml (1 dezertní lžička), střední psi 10ml, velcí psi 15 ml. Olej nalijte do obvyklé dávky krmiva. Při správném používání, tento produkt nezpůsobuje zvýšení tělesné hmotnosti. Vždy dejte psovi k dispozici čerstvou pitnou vodu. Skladujte při pokojové teplotě. Nenechávejte v chladničce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepejte.


 • Senegalské proso avicentra 100g
  Senegalské proso avicentra 100g

  Celé senegalské klasy pro andulky a kanáry...

  19.00 Kč
 • Doplněk stravy beaphar irish cal tablets 150 tablet
  Doplněk stravy beaphar irish cal tablets 150 tablet

  Irish Cal Tablets je chutné doplňkové vitaminové krmivo pro psy a kočky. Tabletky jsou ve tvaru srdce a mají oblíbenou játrovou příchuť. Vhodné..

  284.00 Kč
 • Canvit barf kelpa 180g
  Canvit barf kelpa 180g

  Hnědá mořská řasa Kelpa je bohatým zdrojem vitamínů B, C, D, E, K, mikroprvků (jód, vápník, fosfor, síra, hořčík, draslík, zinek),..

  249.00 Kč
 • Canvit barf silybum marianum 160g
  Canvit barf silybum marianum 160g

  Semena Ostropestřce mariánského obsahují silymarin, skupinu biologicky aktivních látek známých pro svůj ochranný a regenerační účinek na jaterní..

  319.00 Kč
 • Canvit barf aloe vera gel extract 40g
  Canvit barf aloe vera gel extract 40g

  Listy Aloe Vera obsahují gel, který je bohatým zdrojem vitamínů A, C, E, B, mikroprvků, aminokyselin, látek s prokázaným antibakteriálním,..

  549.00 Kč© 2020 Kvalitní krmení, granule i konzervy za rozumné ceny.