Kartáč kay jednostranný drátěný kulatý s

Kartáč kay jednostranný drátěný kulatý s

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Péče o zdraví
Dodavatel:KAY
Cena:119.00 Kč

Jednostranný kartáč s ergonomicky tvarovanou plastovou rukojetí. Rukojeť má protiskluznou úpravu a její tvar usnadňuje vyčesávání. Vhodný zejména pro úpravu dlouhé srsti. Dbejte zvýšené opatrnosti při česání zvířete v obličejové části a řitního otvoru. Mohlo by hrozit poranění zvířete. Při česání vyvíjejte úměrný tlak na hroty hřebenu, ať nedojde k poranění kůže. Určeno pouze pro zvířata.


 • Kartáč kay jednostranný drátěný kulatý l
  Kartáč kay jednostranný drátěný kulatý l

  Jednostranný kartáč s ergonomicky tvarovanou plastovou rukojetí. Rukojeť má protiskluznou úpravu a její tvar usnadňuje vyčesávání. Vhodný..

  149.00 Kč
 • Hřeben kay proti parazitům 21cm
  Hřeben kay proti parazitům 21cm

  Hřeben s jemnými hustými zuby, který vám velmi dobře pomůže určit, zda má váš mazlíček blechy. S oblými zuby pro jemnou péči o..

  99.00 Kč
 • Hřeben kay hustý 21cm
  Hřeben kay hustý 21cm

  Jednostranný plastový kartáč s hustými kovovými zuby. Vhodný zejména pro psy s dlouhou a polodlouhou srstí. Dbejte zvýšené opatrnosti při..

  99.00 Kč
 • Hřeben kay střídavý 21cm
  Hřeben kay střídavý 21cm

  Pečující hřeben s kovovými hroty dvou délek. Odstraňuje odumřelou srst a nečistoty z podsady. Vhodný pro psy s dlouhou, středně dlouhou a..

  99.00 Kč
 • Hřeben kay vyčesávací s
  Hřeben kay vyčesávací s

  Hřeben s hustými kovovými zuby určený k vyčesávání srsti psů, koček, koní a ostatních domácích mazlíčků. Redukuje línání o více než..

  279.00 Kč
 • Hřeben kay vyčesávací l
  Hřeben kay vyčesávací l

  Hřeben s hustými kovovými zuby určený k vyčesávání srsti psů, koní a ostatních domácích mazlíčků. Redukuje línání o více než 90%. Je..

  399.00 Kč© 2020 Kvalitní krmení, granule i konzervy za rozumné ceny.