Šampon beaphar immo shield pro kočky 200ml

Šampon beaphar immo shield pro kočky 200ml

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Antiparazitika
Dodavatel:Beaphar
Cena:165.00 Kč

IMMO Shield šampon pro kočky obsahuje silikonový olej (dimetikon), který fyzikálním způsobem znehybňuje blechy, klíšťata a veškerý ostatní hmyz, zejména komáry, roztoče, vši a všenky. Vhodné pro kočky od 12 týdnů věku Působí na všechna vývojová stádia blech Usnadňuje následné rozčesávání srsti Složení: dimetikon 37,4 g/l, aloe vera 0,23 /l, parfém 0,09 g/l Návod k použití: Naneste 1,5 počet uzávěru IMMO Shield šamponu na mokrou srst zvířete. Šampon dobře vmasírujte alespoň 2 minuty, nechte 5 minut působit, poté jej důkladně smyjte a srst vysušte. Nepoužívejte na březí a kojící samice. Nezapomeňte ošetřit okolí zvířete sprejem IMMO Shield jako prevenci před dalším napadením parazity. Doporučení proti nepříjemným parazitům díky kombinaci produktů Beaphar z antiparazitního BIO balíčku pro kočky: Zlikvidujte parazity přímo na zvířeti – antiparazitní šampon IMMO Shield šampon a IMMO Shield spray, které fyzikálním způsobem znehybňují blechy, klíšťata a...


 • Šampon beaphar immo shield pro kočky 200ml
  Šampon beaphar immo shield pro kočky 200ml

  IMMO Shield šampon pro kočky obsahuje silikonový olej (dimetikon), který fyzikálním způsobem znehybňuje blechy, klíšťata a veškerý ostatní hmyz,..

  165.00 Kč
 • Bolfo sprej insekticidní 250ml
  Bolfo sprej insekticidní 250ml

  Bolfo sprej vhodný pro psy i kočky určený k hubení parazitů. proti klíšťatům, blechám, vším a všenkám k hubení ektoparazitů i v okolí zvířat..

  254.00 Kč
 • Antiparazitní sprej Frontline 100ml
  Antiparazitní sprej Frontline 100ml

  Frontline spray 100ml proti parazitům pro psy a kočky. pro štěňata od dvou dnů stáří a u koťat od 7 týdnů ochrana proti blechám pro psa 1 až 3..

  407.00 Kč
 • Arpalit neo sprej 150ml
  Arpalit neo sprej 150ml

  Arpalit Neo spej 150ml proti parazitům. od dvou měsíců věku proti blechám, klíšťatům, vším, všenkám a jejich vývojovým stádiím pro psy,..

  127.00 Kč
 • Antiparazitní pěna Arpalit Neo 150ml
  Antiparazitní pěna Arpalit Neo 150ml

  Vyhrazený léčivý přípravek K léčbě a prevenci ektoparazitóz u nepotravinových zvířat, zejména psů, ptáků, plazů a jiných drobných zvířat...

  127.00 Kč© 2020 Kvalitní krmení, granule i konzervy za rozumné ceny.