Royal Canin BABY CAT MILK - mléko pro koťata - 300g

Royal Canin BABY CAT MILK - mléko pro koťata - 300g

Více informací >>
Informace o produktu:
Kategorie: Mléko pro koťata
Dodavatel:Royal canin
Cena:432.00 Kč

Royal Canin Babycat milk je výživné krmivo pro koťata, která nemohou pít mateřské mléko od své maminky. Aby se všem koťatům dostalo té nejlepší péče, připravili jsme pro ně speciální krmivo s vysoce vstřebatelnými bílkovinami a probiotiky podporující trávení. Babycat milk se složením podobá mateřskému mléku, čímž dodává koťatům vše potřebné pro jejich harmonický růst. Pytlíčky se směsí na přípravu krmiva se okamžitě rozpouští a vytváří homogenní směs. Žádné hrudky ani nerozpuštěné zbytky, jen konzistentní mléko plné živin jako od maminky.   Obsah balení: 3× 100 g sáčků 1× lahvička na krmení opatřena objemovými údaji, snadné naplnění a čištění a neobsahuje BPA (Bisfenol A) 3× dudlík v různých velikostech 1× odměrka (1 lžíce na 20 ml vody) 1× návod na použití


 • Royal Canin BABY CAT MILK - mléko pro koťata - 300g
  Royal Canin BABY CAT MILK - mléko pro koťata - 300g

  Royal Canin Babycat milk je výživné krmivo pro koťata, která nemohou pít mateřské mléko od své maminky. Aby se všem koťatům dostalo té nejlepší..

  432.00 Kč
 • BRIT CARE cat   KITTEN milk - 250g
  BRIT CARE cat KITTEN milk - 250g

  Kompletní plnohodnotné krmivo pro novorozená koťata, od narození do přechodu na granule či jinou kotěcí stravu. Je vhodné pro novorozená koťata,..

  215.00 Kč
 • Beaphar cat KITTY MILKLACTOL - 250g
  Beaphar cat KITTY MILKLACTOL - 250g

  Lactol kompletní mléčná náhražka. Speciálně vyvinutý pro: • Osiřelá mláďata • Štěňata a koťata narozená ve velkých vrzích • Jako pomoc..

  249.00 Kč
 • PERFECT FIT cat SENSITIVE krůtí - 1,4kg
  PERFECT FIT cat SENSITIVE krůtí - 1,4kg

  Mnohé kočky reagují citlivě na určité krmivo, ať již proto, že jejich žaludek vše nesnese nebo proto, že mají slabší imunitní systém. U..

  191.00 Kč
 • AMITY eco line cat MEAT - 4 kg
  AMITY eco line cat MEAT - 4 kg

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky..

  189.00 Kč
 • CHICOPEE cat SEAFOOD - 2kg
  CHICOPEE cat SEAFOOD - 2kg

    Krmivo je vyváženou stravou pro dospělé kočky. Svým tvarem granulí přispívá k posílení zubů a dásní.Vysoký obsah taurinu udržuje zdravý..

  236.00 Kč© 2019 Kvalitní krmení, granule i konzervy za rozumné ceny.